Nowy lekarz specjalista ortopedii i traumatologii dr Radosław Nadzikiewicz

Drodzy Pacjenci informujemy, że od 25 marca w naszej poradni ortopedycznej będzie przyjmował prywatnie w każdy poniedziałek nowy lekarz specjalista ortopedii i traumatologii dr Radosław Nadzikiewicz. Rejestracja: poniedziałek - piątek w godzinach od 7.00 - 16.00 tel. 95 760 20 63 - 65 lub 887 470 420

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii dr Radosław Nadzikiewicz

• Absolwent i doktorant Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.
  • Absolwent kierunku Zarządzanie w Służbie Zdrowia w ZSB Szczecin.
  • Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa, a także Izby Lekarskiej w Hamburgu.
  • Lekarz klubowy medycyny sportowej zawodników MMA, oraz wykładowca anglojęzycznych studentów medycyny na wydziałach ortopedii i medycyny sądowe.
  • Specjalista z wieloletnim doświadczeniem z praktyką w Stanach Zjednoczonych i Niemczech w zakresie maloinwazyjnego nieoperacyjnego leczenia chorób narządu ruchu w ujęciu holistycznym organizmu człowieka jako całości.
  • Wieloletnie doświadczenie w zakresie diagnostyki obrazowej USG narządu ruchu będącej podstawą skutecznej terapii – ukończone kilkadziesiąt szkoleń dot. USG w Polsce i za granicą.