Drodzy Pacjenci, drodzy Mieszkańcy mamy dla Was dobrą wiadomość.

Zakup tomografu komputerowego.

Drodzy Pacjenci, drodzy Mieszkańcy mamy dla Was dobrą wiadomość. Chcemy wam przekazać, że w ostatnim roku nasz personel i Zarząd Szpitala swoim zaangażowaniem
w pracę osiągnął cel, który pozwoli nam niebawem na zakup tomografu komputerowego.
Intensywna praca naszych zespołów medycznych i pracowników administracji  pozwoliła na wykonanie nadlimitu ryczałtu w postaci 118,03 % w roku 2022. Dzięki temu w trakcie renegocjacji Zarządu Szpitala
z Narodowym Funduszem Zdrowia naszemu szpitalowi wypłacono  1 052 213,40 zł. Kwota ta zostanie wykorzystana na zakup nowoczesnego tomografu komputerowego, co znacznie poprawi diagnostykę i możliwości leczenia pacjentów w naszym szpitalu. Szpital otrzymał już wstępną deklarację od Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącą podpisania kontraktu po uruchomieniu TK. Dnia 25 stycznia 2023r. na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Wspólników Spółki została podjęta inicjatywa o dofinansowaniu ze strony Właścicieli 1 000 000 zł na ten cel, po 50% każda ze stron. Pozwoli to na zakup  sprzętu i modernizację niezbędnych pomieszczeń.
Widzimy jak bardzo nasz szpital potrzebuje rozwoju w kierunku specjalistycznej diagnostyki pacjentów. Tomograf komputerowy zwiększy bezpieczeństwo pacjentów i podniesie jakość wykonywanych usług leczniczych. Otworzy także szerokie możliwości doskonalenia i pozyskania nowych specjalistów. Tym samym niezmiernie cieszymy się, że osiągnięcie tego celu jest już tak blisko.